Voľné pracovné miesto

Voľné pracovné miesto

Voľná pracovná pozícia: Lektor digitálnych kompetencií v hospodárstve

Miesto práce: Bratislavský kraj, Nitrianska kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj.

Druh pracovného pomeru: TPP, živnosť, dohoda o vykonaní práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Hľadáme lektorov pre  realizáciu školení digitálnych kompetencií/zručností v hospodárstve. Podľa stratégie digitálnej transformácie Slovenska do roku 2030, 41% pracovnej sily na Slovensku nedisponuje ani základnými digitálnymi zručnosťami (https://mirri.gov.sk/wp-content/uploads/2019/06/Strategia-digitalnej-transformacie-Slovenska-2030.pdf) . Cielené nadobúdanie digitálnych zručností kompetencií občanov SR prostredníctvom celoživotného vzdelávania je jednou z priorít digitálnej transformácie hospodárstva v SR do roku 2030.

Okruhy tém:

  • Tvorivosť a zmysel pre inovácie
  • Komunikácia a spolupráca v nových modeloch
  • Vedecké myslenie a práca s informáciami
  • Kritické myslenie, riešenie problémov a schopnosť rozhodovať
  • Digitálne občianstvo a celoživotné vzdelávanie
  • Digitálna gramotnosť
  • Automatizácia a umelá inteligencia v jednotlivých sektoroch hospodárstva

Hľadáme lektorov, ktorí disponujú lektorskými zručnosťami v oblasti vzdelávania dospelých. Školiace materiály zabezpečuje naša organizácia. Je nutné, aby bol lektor zodpovedný,  samostatný, chcel sa učiť nové veci, flexibilný, ochotný cestovať, pracovať aj pod  tlakom a mal vlastné vozidlo.

Výhody, benefity:

– Profesionálny a osobnostný rast, zázemie v organizácii, ktorá funguje na Slovensku od r. 1999

– Príprava školení na homeoffice

– Bezplatné zaškolenie

– Odborná podpora poskytnutím učebných materiálov

– Podľa potreby kancelária.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

študent vysokej školy

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. Stupňa

Absolvované akreditované vzdelávanie pre lektorov / trénerov

Počítačové znalosti – používateľská úroveň, Microsoft Powerpoint – pokročilý, Microsoft Excel – základy

Vodičský preukaz: B

Počet rokov praxe: min. 1 rok, avšak môže ísť aj o absolventa, ktorý prejaví zápal pre realizáciu školení v tejto oblasti

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

– Hľadáme školiteľa a lektora, ktorého práca a vzdelávanie baví

– Lektorské zručnosti

– Komunikatívna, dynamická a ,,flexibilná“ osoba

– Dobré prezentačné zručnosti

– Pozitívne myslenie

– Oduševnenosť

– Chuť učiť sa nové veci a vzdelávať sa

Termín nástupu: 2.11. 2024

Ponúkaný plat: 1800,00 Eur

Vaše žiadosti spolu s motivačným listom zasielajte na: info@voka.sk do: 15.6.2024. Vybraných uchádzačov o túto prac. pozíciu budeme kontaktovať do 10.7.2024. Zaslaním svojho životopisu a motivačného listu prehlasujete, že ste sa oboznámili so spracovaním osobných údajov v našej organizácii a súhlasíte s nimi.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

 Za účelom spracovania Vašich osobných údajov pri zavedení predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu, budú Vaše osobné údaje spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a následne zlikvidované. Zaslaním životopisu emailom, poštou alebo osobne dobrovoľne poskytujete Vidieckej organizácii pre komunitné aktivity, IČO: 35 984 163 súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v rozsahu titul, meno, priezvisko, trvalé bydlisko, prechodné bydlisko, vek, pohlavie, vodičský preukaz – typ, všetky údaje a iné záznamy uvedené v životopise, podpis, kontaktné údaje (najmä telefónne číslo a e-mail), jazykové znalosti, prax, absolvované kurzy (názov, krajina), certifikáty (názov, doba platnosti, vydavateľ, krajina), zručnosti (názov, úroveň), očakávaný plat, očakávané zameranie, očakávané miesto práce, hodnotenia pohovorov (vzhľad, kvalifikácia, verbalita, neverbalita), výsledky testov zručností a ďalšie uvedené v životopise, príp. v motivačnom liste. Osobné údaje nebudú zverejňované a ani poskytované do tretích krajín. Osobné údaje sa poskytujú tretím stranám vykonávajúcim kontrolu, dozor, dohľad na základe osobitných právnych predpisov, ako napr. orgány činné v trestnom konaní, Inšpektorát práce a ďalšie subjekty, o ktorých to určí osobitný právny predpis. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu uplynie po uplynutí jedného roka odo dňa jeho poskytnutia. Ako dotknutá osoba vyhlasujete, že ste si vedomá svojich práv v zmysle § 14 zákona č. 18/2018 Z. z o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, že máte v zmysle § 22 právo na opravu nesprávnych, neúplných a neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v tomto ustanovení, prípadne na vymazanie osobných údajov v zmysle § 23.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *